pozycjonowanie jak wybrac slowa kluczowe

pozycjonowanie jak wybrac slowa kluczowe

7 Podstawy stać Mistrz plakatu na Craigslist

Muszę powiedzieć, że Craigslist jest jednym z najtrudniejszych sposób marketingu w internecie. Istnieje kilka czynników, które sprawiają, że myślę w ten sposób. Jeśli zaczniesz pisać kilka reklam na Craigslist, zwłaszcza biznesu internetowego trzeba będzie najprawdopodobniej w 100% z reklam uderza. Co oznacza termin "uderza"? Zasadniczo jest to, gdy Craigslist powiedzieć, że reklama jest żyć, ale niestety to nie jest wymienione w wykazie. Jak widać i będzie doświadczenie cały czas Craigslist jest trudne. Istnieje wiele czynników, które mogą doprowadzić reklamę być urojone. Chodźmy krok po kroku przez podstawowe kontrolnej nie otrzymania uderza:

Rachunki Craigslist Lub maili

Nie możesz pisać w jednym acount do 10+ miastach, ponieważ Craigslist automatycznie znajdzie swoje dziwne zachowanie i Duch wszystkie http://fastclean.pl/ reklamy. Polecam 1 konto ani poczty do 2,3 oferty dla bezpieczeństwa.

Adres IP

Nie można również zamieścić wiele reklam używających tego samego ip addess. Zmiana ip co 5-10 stanowisk, nie używać publicznych serwerów proxy, ponieważ nie działa!

pozycjonowanie jak wybrac slowa kluczowe

Opóźnienie post

Delegowanie reklamę jeden po drugim w 10-20 sekund również nie będą działać. Trzeba zamieścić ogłoszenie co 30 sekund do kilku minut, zależy ile Craigslist kont zrobić u używać lub w których sekcje czy pisać i jakie taktyki używacie w reklamach.

Ad nagłówek i ciało

Trzeba mieć świadomość, że Craigslist zakazać niektórych słów i zwrotów, które są wewnątrz niektórych reklam spamu, aby dowiedzieć się, jakie są jednym z wyrazów w tej czarnej liście tylko testy, testów i badań.

Linki, zdjęcia

Zasadniczo nie można użyć domeny w kółko za linki lub obrazy. Nie będę pisać więcej niż 10 reklam stosując tę ??samą domenę linkiem. Mimo, że nadal będzie ostatnio spalenie, to będzie trwało dłużej.

Hekko domeny
- autor artykułu