Zapomniane przysmaki Śremu i Trzebnicy - odkryj smaki minionych czasów

Tradycyjne wypieki

Chleb wiejski - aromatyczny chleb z naturalnym zakwasem, pełen chrupiącej skórki i miękkiego wnętrza. Odkryj zapomniany przysmak Śremu - chleb wiejski, który przeniesie Cię w minioną epokę pełną wyjątkowych smaków. To aromatyczne pieczywo wypiekane z naturalnym zakwasem zachwyci Cię chrupiącą skórką i miękkim wnętrzem. Poczuj zapach tradycji i smak wiejskiego pieczywa, które z pewnością ożywi Twoje podniebienie.

Pasztet śremski - delikatna pasta z mięsa wieprzowego, wzbogacona o wyjątkowe przyprawy i zioła. Nie możesz przegapić pasztetu śremskiego, bo to prawdziwa uczta dla podniebienia! Ta delikatna pasta z mięsa wieprzowego jest wzbogacona o wyjątkowe przyprawy i zioła, które nadają jej niepowtarzalny smak. Zasmakuj tej tradycyjnej przekąski, która przeniesie Cię w minioną epokę pełną wyjątkowych smaków Śremu. Pozwól sobie na kulinarne doznania, których nie zapomnisz!

Pierogi trzebnickie - ręcznie lepione pierożki z pysznym nadzieniem mięsnym lub serowym. Pierogi trzebnickie to prawdziwa uczta dla podniebienia! Te ręcznie lepione pierożki przeniosą Cię w minioną epokę pełną wyjątkowych smaków Trzebnicy. Wybierz nadzienie mięsne lub serowe i ciesz się pysznymi pierogami, które zachwycą Twoje kubki smakowe. Spróbuj tego tradycyjnego dania, które ożywi Twoje podniebienie i zapewni niezapomniane doznania kulinarne.

Kapitalne napoje

Miód pitny śremski - tradycyjny trunek na bazie miodu i wody, doskonały zarówno na ciepłe, jak i zimne dni. Odkryj wyjątkowy smak miód pitnego śremskiego, tradycyjnego trunku przygotowywanego na bazie starannie dobranego miodu i orzeźwiającej wody. Ta delikatna kompozycja smaków doskonale pasuje zarówno do letnich upałów, jak i zimowych chłodów. Spróbuj tego przysmaku, który przeniesie Cię w minioną epokę pełną wyjątkowych smaków.

Cydr trzebnicki - orzeźwiający napój o wyrazistym smaku jabłek, idealny do spożycia na świeżym powietrzu. Przenieś się do świata wyrazistych smaków jabłek dzięki cydrowi trzebnickiemu. Ten orzeźwiający napój o intensywnym smaku jest idealny do spożycia na świeżym powietrzu. Spróbuj go podczas pikniku czy spaceru, by poczuć magię przeszłości i cieszyć się wyjątkowym smakiem tego regionalnego przysmaku.

Herbata ziołowa - mieszanka aromatycznych ziół, które od wieków są wykorzystywane do wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia. Odkryj tajemnicę zdrowia i dobrego samopoczucia z herbatą ziołową. Ta mieszanka aromatycznych ziół, znana od wieków, wspiera zdrowie i dodaje energii. Ciesz się aromatycznym naparem, który przeniesie Cię w minioną epokę, pełną tradycji i naturalnych składników.